Získejte odměnu s PRO-BONUS programem

Bonus program

O programu

Vážíme si našich zákazníků a naším cílem je, aby byli s námi spokojeni a rádi se k nám vraceli, proto nabízíme motivační program, ve kterém je možnost obdržet odměnu závislou na počtu bodů, které je možno získávat nákupem zboží.

Koho odměňujeme

Registrované právnické i fyzické osoby.

Jak se registrovat

Registraci můžete provést na internetových stránkách www.pro-bonus.cz. Po uvedení požadovaných osobních údajů obdržíte potvrzovací e-mail.

Získávání bodů

Oprávnění získávat body vzniká okamžikem nákupu vybraného zboží ze sortimentu zařazených do programu. Body získané v rámci programu jsou evidovány na bodových účtech vedených registrovaným zákazníkům. Počet získaných bodů je závislý na hodnotě uskutečněného nákupu zboží a na přepočtovém koeficientu.

Využití bodů

Nárok na odměnu vzniká zákazníkovi v okamžiku, kdy získá potřebný počet bodů a provede závaznou objednávku na internetových stránkách.

Aktuální seznam sortimentu, který je zahrnut do programu za jehož nákup jsou připisovány body a aktuální seznam odměn, na které lze nasbírané body uplatnit, je zveřejněn na internetových stránkách www.pro-bonus.cz.

Bonus program

Domů |Bonus program